E gjitha ja befu nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.
Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?
Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë…/intv.al/

 

Artikulli paraprakDalin pamjet e trupave të vdekur në masakrën e Vlorës!
Artikulli tjetërA e dini se sa çokollatë në vit ha secili prej nesh dhe se nga vjen ajo?