Modelja e njohur Alesia Noka ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart”, ku gjatë intervistës ajo bëri një lojë me moderatorin.

Për çdo përgjigje të gabuar që do të jepte, modeles i duhej të hiqte një veshje nga trupi i saj.

Alesia ka gabuar dhe ka vendosur që fillimisht të heqë takat. E pikërisht teksa hiqte këpucët, ajo ngriti këmbët për tu rehatuar në kolltuk.

Enë këtë moment asaj i kanë dalë fushë të brendshmet para kamerës, duke mos e kontrolluar dot fustanin e saj të shkurtër.

Image
Image