Reperja e njohur amerikane, Nicki Minaj, ka joshur ndjekësit e saj përmes disa fotografive në rrjetin social Instagram.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi, reperja përmes llogarisë së saj personale në ‘Instagram’ ka ndarë disa fotografi provokuesi me të cilën ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Ajo u shfaq e veshur vetëm më të brendshme në pjesën e poshtme të trupit, kështu duke zbuluar pothuajse çdo pjesë tjetër të trupit.

Image

Image