mina Çunmulaj vazhdon të qëndrojë në top-formë.

Emina Çunmulaj është shembull të për gjitha nënat, të cilat qëndrojnë në top-formë edhe pas lindjes së fëmijëve.

Modelja e njohur, ani pse nënë e dy fëmijëve, ajo vazhdon të jetë ndër femrat që shumëkush ia ka lakmi për format trupore që posedon.

Së fundi, ajo po qëndron për pushime bashkë me vajzat në Ulqin, ku po shijon në maksimum ditët me diell.

Emina ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaq format perfekte në bikini që zeza.

“Ulqini im”, ka qenë mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, ku pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.