Bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha ka postuar një foto tepër provokative në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej vajzave më të përcjellura shqiptare nëpër rrjetet sociale.

E për të gjithë përcjellësit e saj, bukuroshja shqiptare, Aurela Hoxha vazhdimisht poston foto seksi.

E tillë është edhe fotoja e saj e fundit ku ajo është paraqitur tepër seksi dhe duke vrapuar në plazh.