Nuk ka munguar as urimi i Dua Lipës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, shkruan lajmi.net.

Dua e ka ndarë një fotografi në të cilën shihen të kombinuar flamuri kombëtar dhe ai shtetëror.

“12 vjet Pavarësi. Nji komb nji flamur”, ka shkruar këngëtarja.

Fansat e shumtë të Dua Lipës nëpërmjet komenteve, ia kanë uruar asaj ditëlindjen e Kosovës.

https://www.instagram.com/p/B8q2gf1BqNb/?utm_source=ig_embed