“No Limit” është kompania e re muzikore e Skivit për të cilën ka kohë që e ka paralajmëruar.Pas rekrutimit të disa artistëve, kjo studio ka publikuar produktin e parë.

“N’mahall tone” mban emrin prurja e parë e No Limit që interpretohet nga Lil Bin.

Këngën e shoqëruar me videoklip mund ta dëgjoni mëposhtë.

Artikulli paraprakStrugë, u mblodhën etnologë dhe folkloristë shqiptarë
Artikulli tjetërIsh-këshilltari i Trump mohon akuzat: Duan të pengojnë ndërtimin e murit