Këngëtarja, Nora Istrefi këto ditë ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotografitë e publikuara në rrjetet sociale.
Që nga dasma e Elitës dhe Gjikos, Nora mori vëmendjen e të gjithëve në fustanin e kuq elegant.

Edhe pse atë ditë nuk ishte me Robertin, Nora u komentua nga të gjithë për dukjen atraktive e padyshim se edhe shumë seksi.

Kësaj radhe ajo zgjodhi edhe dy poza të tjera, të cilat e sjellin tejet të ‘nxehtë’ në një fustan të ngushtë, që ia vë në pah linjat bombastike.

Nora lirshëm mund të thuhet se është një nga femrat më seksi të estradës, ani pse është nënë e një vajze. Në projekte muzikore është goxha aktive “As ni gotë”, mbetet e fundit këngë e lansuar nga ajo.