Nora Istrefi, është bërë bionde.

Nora Istrefi ka bërë ndryshim në pamjen e saj të jashtme dhe imazhin e ri e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.Këngëtarja të cilën jemi mësuar ta shohim me flokë të zeza ka vendosur të bëj ndryshimin drastik duke u kthyer në një bionde.

Nora në videon e ndarë ku shihet teksa xhiron veten para pasqyrës duket shumë elegante si një biondine, ngjyra e verdhë i paska hije divës