Nesër vjen kënga e shumë pritur e Morenë dhe Stresit.Reperi Stresi dhe këngëtarja Morena Taraku ka kohë që e kanë paralajmëruar projektin e tyre të përbashkët muzikor.

Kënga “Bad Girl” ishte paraparë të publikohet më herët mirëpo u shtye për datën 24 shtator, që i bie nesër.

Të dy kanë bërë postime të ndryshme lidhur me këngën e Morena është shprehur se ky projekt do të jetë bombastik.

https://www.instagram.com/p/CFW1ctGnzFH/?utm_source=ig_embed