Rita Ora po shijon në maksimum pushimet në Spanjë.

Rita Ora kësaj radhe e zgjodhi Ibizën si destinacion për pushime, ku po kalon çaste të paharruara.

Këngëtarja në këto pushime mori gjithë vëmendjen e ndjekësve teksa u shfaq së pari me bikini shumë të vogla.

Së fundi, Rita postoi fotografi të reja nga jahti, ku u shfaq me një palë bikini dyngjyrëshe dhe dukej shumë tërheqëse.

Për ndryshe, “Ritual” titullohet projekti i fundit nga Rita Ora, këngë e cila u prit shumë mirë në publik.