Chelsea është duke fituar ndaj Tottenham me rezultat 0-1 në ndeshjen e fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Por spektakël ka pasur në stol ku është parë një përplasje verbale në mes të Frank Lampard dhe Jose Mourinho.

Ata janë parë derisa gjuanin njëri tjetrin me fjalë dhe u nevojit ndërhyrja e gjyqtarit të katërt për të evituar ndonjë përplasje të mundshme fizike.

Kujtojmë se Mourinho ka qenë edhe trajner i Lampardit në kohët e tij të mira te Chelsea.