Olta Gixhari, njihet si një nga vazjat më seksi të aktrimit shqiptar të këtyre viteve të fundit, por këtë herë ajo duket se ka vendosur ta djegë rrjetin, pasi vjen me një fotografi përvëluese.

Në shoqërinë e një mikeshe, aktorja pozon në dhomën e një qendre estetike. Bie në sy reflektimi në pasqyrë i bukuroshes bionde, e cila ka ulur sutjenat, ndoshta me synimin për t’iu nënshtruar trajtimit sa më të plotë dhe në zonën e dekoltesë.

Kjo nuk është një gjë e re për Oltën, e cila gjithmonë tërheq vëmendjen edhe me këto detajet e vogla.