Këngëtarja shqiptare ka publikuar duetin me këngëtarin e njohur Maitre Gims.

Dhurata Dora dhe Maitre Gims, realizuan këngën “Only You”, që është publikuar në kanalin YouTube.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është xhiruar në ishujt e Maldives.

Klipi dhe kënga po pëlqehen tejet shumë si nga publiku shqiptar edhe aj i huaji, pasi projekti muzikor.

“Only You” tashmë ka arritur të mbledhë mbi 20 milionë klikime brenda disa ditësh pas publikimit.

Artikulli paraprakKomentuesit e gjykuan, por Arbenita nuk duroi dhe i mbylli gojën të gjithëve
Artikulli tjetërHolanda fiton ‘dramën’ e pesë golave ndaj Ukrainës