Pierrie Edwards, bukuroshja e kolme me të pasme seksi është parë duke pushuar dhe festuar me fituesin e Ligës së Kampionëve, Alex Oxlade-Chamberlain, derisa ka pushuar në jaht me anglezin.
Alex Oxlade-Chamberlain ka gjetur kohë për të pushuar pas fitores 2-0 të Liverpoolit kundër Spurs të shtunën në mbrëmje.

E në shoqëri të saj është ylli i “Little Mix”, bukuroshja Perrie Edwards e cila ka pozuar me të dashurin e saj me stil dhe tepër intim që disa ditë në një jaht – gjatë të cilës kohë çifti i superyjeve kanë qenë më të afërt dhe më personal.

Perrie është edhe këngëtare dhe është dukur jashtëzakonisht seksi në bikine të verdhë përderisa përqafohet dhe bën skena imtime me fituesin e Ligës së kampionëve me skuadrën e Liverpool, Oxlade-Chamberlane.