Një vjedhje ka ndodhur sot në një mobil shop në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Prishtinë.

Një video ku shihen dy të rinj është postuar në faqen zyrtare të mobil shopit. Sipas tyre të rinjtë kanë vjedhur një zmadhues me Bluetouth dhe disa dëgjojse “Beats By Dre Pill”.

“Ne dyqanin tone është vjedhur nga keta dy djelmosha te ri nje Beats By Dre Pill ose zmadhuse me Bluetouth te keni kujdes dyqanet nga keta dy te ri, Ju kishem lut ata qe i njofin keta djelmosha ose jane te aferm le ti kshillojne dhe tju folin sepse kane me pas pasoja ne te ardhmen”, thuhet në postimin e këtij mobil shopi.

Ne dyqanin tone eshte vjedhur nga keta dy djelmosha te ri nje Beats By Dre Pill ose zmadhuse me Bluetouth te keni kujdes dyqanet nga keta dy te ri, Ju kishem lut ata qe i njofin keta djelmosha ose jane te aferm le ti kshillojne dhe tju folin sepse kane me pas pasoja ne te ardhmen.

Publiée par Mobishopselfie sur Samedi 20 octobre 2018

 

Artikulli paraprakRrëfehet viktima e luftës: Më dhunuan tërë natën, kur u kthy burri nga Gjermania më braktisi
Artikulli tjetërAkademiku Izet Zeqiri ka një shqetësim