Era Istrefi momentalisht gjendet në Egjipt.

Ajo është që disa ditë atje teksa ka paralajmëruruar se do të performojë për herë të parë në Egjipt, shkruan lajmi net.

Para performancës, Istrefi është duke shijuar disa ditë pushimi e cila u shfaq tejet provokuese në dy imazhet e fundit.

Këto foto seksi të Erës kanë filluar menjëherë të pëlqehen dhe komentohen nga mbi një milion ndjekësit që ajo ka.

“Oh God”, është kënga e fundit e publikuar nga këngëtarja Istrefi në duet me xhamajkanin, Koshens.

Artikulli paraprakShpërthimi me tritol në Tiranë, pistat ku po heton policia
Artikulli tjetërJa skema që përdorej për pastrimin e parave në Shqipëri, rrjeti i zyrtarëve të përfshirë