Në një periudhë kur kinematografia shqiptare ka ‘shpërthyer’ me projekte nga aktorë të humorit të shndërruar në producentë e regjisorë, një prej filmave të shumëpritur ka nisur numërimin prapa deri në premierën në kinema.

Fjala është për ‘Falco’ me vulë të Bes Kallakut që premierën e ka me 20 Nëntor.

View this post on Instagram

Falco

A post shared by @ falco_themovie on


E pak ditë para, Besi është kujdesur që të mos mungojë vëmendja.

Ai ka ndarë në Instagram sekuenca nga xhirimet dhe gjithçka që ndodh pas kur e pranishme në ambient është një energji shpërthyese si ajo që di të sjellë Bleona.

https://www.instagram.com/p/B4iACQFHhc8/?utm_source=ig_embed