Skerdi ua plotësoi dëshirën fansave.
Pas shumë kërkesave për një baladë tjetër, këngëtari lëshoi një video të shkurtër në të cilën mund ta dëgjoni pak këngën e re.

“Më kërkuat baladë, ja ku e keni. Coming soon”, ka shkruar Skerdi.

Edhe pse artisti nuk ka dhënë detaje të tjera mbi datën e publikimit, ajo që dihet është se Skerdi 2019-ën e nis me baladë.

Kujtojmë që 2018-ën, këngëtari e përmbylli me dy bashkëpunime, një me Nora Istrefin dhe një me Sin Boy.

View this post on Instagram

#COMINGSOON @redboxent

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on