Arjola Demiri është aktore shumë e dashur për publikun.

Arjola Demiri ishte e ftuar në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja zbuloi të pathënga nga jeta e saj private dhe ajo profesionale, si dhe foli rreth largimit nga “O sa mirë”.

Ndër të tjera, ajo tregoi edhe për atë se me çka po merret pas largimit nga seriali.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku mund të mësoni më shumë rreth asaj se çfarë tha Arjola në intervistë. /Lajmi.net/

Artikulli paraprakShifrat e Ahmetaj: Ja sa ka fituar Shqipëria nga turizmi
Artikulli tjetërSaraj, manifestim edukativ për riciklimi dhe selekcionim të mbetjeve në sh. f. “Dituria”