Modelaj e njohur Emina Cunmulaj para disa javësh solli në jetë vajzën e saj të dytë Mia Soraya.

Ashti si me Ellen, Emina ndan shpesh foto me të voglën e saj. Por ndër të tjera ajo ka treguar një problem në fytyrën e saj që i ndodh pas lindjes së vajzave.

Në fund të shtatzënisë dhe gjatë kohës së ushqyerjes me gji Emina ka pasur probleme me puçrrat në fytyrë derisa i është dashur të marrë antibiotikë për t’u pastruar.

Pavarësisht puçrrave të kuqe Emina duket mjaft simpatike.

 

Artikulli paraprakMaqedonia prej vendeve me trafikun më të rrezikshëm në Evropë
Artikulli tjetërNë TEC Osllomesë punësohen 50 shqiptarë (VIDEO)