16:16 | 22 Prill 2021

Foto: Instagram

Tea befasoi me ndryshimin e radhës.

Që prej largimit nga “Përputhen”, Tea Trifoni ka eksperimentuar shumë me dukjen dhe u komentua për këtë gjë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bërë tjetër ndryshim në dukje pas ndarjes nga Bearti, kësaj radhe duke ngjitur flokët shtesa dhe mezi njihej me këtë pamje.

Ky ndryshim po i shkonte shumë ish-konkurrentes së “Përputhen”.

Tea dhe Bearti vazhdojnë të komentohen shumë nga ndjekësit edhe pas ndarjes së tyre, e cila u tha se erdhi si shkak i xhelozisë së madhe. /Lajmi.net/