Leonora Jakupi po vjen me projekt të ri muzikor.

Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarja Leonora Jakupi ka vendosur që të rikthehet me këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Në foton e postuar ajo i ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk ka treguar se kur saktësisht do të publikohet kënga dhe se çfarë përmbajtje ka.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit i këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi