Ajo e konfirmoi më të vërtetë romancën e saj me regjisorin Thor Taika Waititi gjatë fundjavës kur qifti u shfaqën në një drekë romantike.

Dhe Rita Ora nuk mund ta fshihte buzëqeshje nga fytyra e saj kur ndoqi një ngjarje bukurie në Sidnei të hënën në mëngjës.

30 vjeqarja u shfaq plotë shkëlqim me një veshje të gjatë ngjyrë rozë.

Ajo kishte mbledhur flokët e saj derisa dukej shumë elegante./Bota sot

Image

Artikulli paraprakDetaje nga tre operacionet antidrogë/ Babë e bir merreshin me shpërndarjen e hashashit! Kush janë personat e arrestuar
Artikulli tjetërShkatërrimi i çdo rakete të lëshuar nga Gaza i shkaktoi Izraelit humbje prej 50 deri në 100 mijë dollarë