Leonora Poloska ka treguar arsyen e pauzimit nga muzika.

Leonora Poloska ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, mbrëmë (e premte), shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pak javë që është rikthyer në skenë me këngë të re, pas gati shtatë vitesh mungesë.

Në “Mirage” ajo foli rreth arsyes që e bëri të pauzojë kaq gjatë nga muzika, ndërsa foli edhe rreth këngëve të reja.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Leonora Poloskës dhënë për “Mirage” dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/