PDSH po vijon takimet me strukturat e saj në komunën e Likovës. Zëdhënësi i kësaj partie, Bekim Fazliu ka publikuar fotografi në rrjetin social facebook, ku ka shkruar për hapjen e zyrave të PDSH-së në degën e kësaj partie në komunën e Likovës. Këto aktivitete janë pjesë e takimeve të kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi me strukturat e kësaj partie. Ai së fundi ka zhvilluar disa takime në rajonin e Pollogut, ku ka takuar aktivistë dhe strukturat partiake.

Publiée par Bekim Fazliu sur Samedi 2 novembre 2019

Artikulli paraprakPas dorëhejqes së Musës, ja kush do të jetë Zv/ministri i ri i shëndetësisë
Artikulli tjetër“Bashkë për flamurin” Gold AG dhe Shyhrete Behluli sjellin duetin e radhës