In this photo released by Warner Bros., talk show host Ellen DeGeneres is seen during a taping of "The Ellen DeGeneres Show" at the Warner Bros. lot in Burbank, Calif. (Photo by Michael Rozman/Warner Bros.)

Nuk është hera e parë që Bebe Rexha do të performonte në shfaqjen e famshme të Ellen DeGeneres – si e ftuar për herë të parë ajo performoi hitin e saj ‘Meant to be.’E ftuar prapë, tani për të performuar projektin e saj të ri muzikor në kuadër të filmit ‘Maleficent’, ajo mahniti të pranishmit dhe fansat e saj.

Në fillim të kësaj jave, Bebe Rexha publikoi videoklipin për këngën e saj “Maleficent: Mistress Of Evil” “You Can’t Stop Stop The Girl”.

Përformancën e saj të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

Artikulli paraprakNP,,Higjiena Komunale’’-me numra të rinj për paraqitjen e problemeve
Artikulli tjetërMyftiu i Shkodrës thirrje diplomacisë shqiptare: Riktheni fëmijët që janë Siri