Hyri në skenë e turpshme por shpërtheu më pas si luan.

Courtney Hadwin, 13 vjeçe, habiti jurinë e “America’s Got Talent”, të martën mbrëma me këngën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca ishte fantastike sa juria shtypi butonin e artë duke i siguruar vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”.

Më pas ajo vijon garën për të fituar çmimin prej 1 milion dollarësh./tesheshi.com/

Artikulli paraprakE konfirmon studimi, të gjitha pijet energjike kanë urinë dhe spermë demi
Artikulli tjetërVendkalimi kufitar Bogorodicë drejt Greqisë vërshohet nga veturat e Maqedonisë