Producentja dhe regjisorja shumë e dashur për publikun shqiptar Vera Grabocka ka pësuar një aksident.

Burime për Blitz.al kanë zbuluar se regjisorja e njohur ka pësuar një aksident.

Si pasojë ka thyer këmbën dhe nga informacionet e marra e ka të vendosur në allçi.

Ajo nuk ka qenë e pranishme për disa ditë gjatë provave të spektaklit të kërcimit ku ka një rol shumë të madh.

Por mbrëmjen e së hënës edhe pse në gjendje të rëndë shëndetësore ajo ka qenë e pranishme në regjinë e spektaklit ‘Dance With Me’.