Ofertë interesante nga një pub në Brazil.

Nga Botërori me VAR tek Botërori në BAR.

Sir Walter Pub në Rio De Janeiro ka bërë një propozim interesant duke zgjuar qindra tifozë ta frekuentojnë atë.

Para ndeshjes mes Brazilit dhe Serbisë, lokali do të ofrojë një pije gratis për secilin person që gjendet aty nëse Neymar rrëzohet në tokë gjatë ndeshjes.

Sulmuesi i Brazilit është rrëzuar shumë shpesh në tokë gjatë këtij Kampionati botëror 2018.

Por, për ta bërë sfidën edhe më interesante, Sir Walter Pub ka bërë një ofertë shtesë për klientët e tij.

Artikulli paraprakEstrada përkrahin iniciativën për pagesën e gjobës së Xhakës dhe Shaqirit (FOTO)
Artikulli tjetërShkupi do të testohet me Levadinë dhe Çelikun