Policia ka rrethuar spitalin e Durrësit ku ndodhet prokurori i plagosur Arjan Ndoj dhe i plagosuri tjetër Landi Muharremi.
Të dy personat bëhet me dije se janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia i druhet ndonjë tjetër tentative për eliminim fizik.
Personat që futen në spital kontrollohen të gjithë. /Top Channel