Një police 44 vjeçare po përballet me akuza serioze me pretendimin se ajo kishte bërë seks me një djalë 16 vjeçare.

Shauna Peshkop, raportohet se ka pasur marrëdhënie të plota seksuale me të riun, seks oral po ashtu e ka ngacmuar atë.

Peshkop e cila ka punuar në Kaliforni për pesë vitet e fundit, u arrestua të enjten dhe do të paraqitet në gjykatë javën e ardhshme, transmeton Klan Kosova.

Pas arrestimit të saj, hetuesit thuhet se kanë gjetur dëshmi se akuzat e bëra ndaj saj ishin të vërteta.