Albana Osmani është një nga prezantueset më të dashura për publikun.
Ajo sot feston ditëlindjen e 35-të me ç’rast ditë më parë e ka paralajmëruar për publikun dhe fansat e saj.

Ndërsa, sot para disa orësh në profilin e saj në Instagram, tregon se ka pranuar 101 trëndafila duke mos treguar se nga kush.

“101 trëndafila për ditëlindjen time”, ka shkruar ajo gjersa shfaqet shumë e lumtur.

Albana ka shumë vite që moderon e cila shquhet si prezantuese mjaft e zonja, e madje është iniciatore e fushatës senzibilizuese “Ti je një luledielli”.