Ledri Vula dhe Lyrical Son ditën e djeshme kanë publikuar projektin e tyre të ri “Princess Diana”.

Ky projekt është pëlqyer menjëherë nga publiku, duke dhënë kështu shumë komente dhe pëlqime.

Kurse, në më pak se 24 orë ky projekt ka arritur të dëgjohet më shumë se 1 milion herë.

Artikulli paraprakNesër bëhet dezinsektimi në komunën e Tetovës
Artikulli tjetërNumrat 10 të Botërorit