Të propozosh për martesë është njëri nga eventet më të rëndësishme në jetën e një çifti. E si i tillë, shumë meshkuj përkushtohen shume dhe ideojnë gjërat më interesante për të impresionuar të dashurat e tyre.

Një mashkull ka mbushur dhomën e tij me qindra e qindra tullumbace, duke marrë kështu edhe ndihmën e familjarëve. Por, në këtë mes nuk kanë munguar as fjalët më të ëmbla për të dashurën e deri te pyetja e rëndësishme se a do ajo ta kalojë jetën me të.

Nga e gjithë kjo, gruaja me fat nuk kishte si të refuzonte dhe i dha një “PO”. Kurse në atë moment ndër tullumbace ishin edhe familjarët e çiftit që i kanë shije edhe më të mirë propozimit.

Artikulli paraprakOperacionet plastike e ndryshuan krejtësisht ish-presidenten Jahjaga!
Artikulli tjetërKështu do jetë moti gjatë ditës në Maqedoni