“Psikopatja jote” quhet kënga më e re e Fifit me reperin Mc Kresha.

Dyshja u prezantuan sot tek festivali Kënga Magjike me këtë këngë, të shkruar nga vet artistët.

Kjo është hera e parë që Fifi dhe Mc Kresha janë bërë bashkë për një këngë.