Gold AG e ka publikuar një tjetër bashkëpunim me Shyhrete Behlulin.

Reperi Arian Agushi- Gold AG dhe këngëtarja Shyhrete Behluli i kanë bashkuar sërish idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ata kanë vendosur t’i këndojnë heroit legjendar, Adem Jashari, dhe pikërisht me emrin e tij titullohet edhe kënga e tyre e re.
Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip.