Sinan Vllasaliu dhe Meda ditë më parë kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë shumë shpejt.
Përmes postimeve të fundit, Meda ka zbuluar disa sekuenca të këngës së re, të cilës do t’ia shoqërojnë edhe videoklipin.

Më poshtë mund të dëgjoni pak nga projekti që po vjen nga dy artistët shumë të dashur për publikun, Meda dhe Sinani.

View this post on Instagram

@emra_com # @sinanvllasaliu

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Artikulli paraprakÇeliku vizitë pune në Komunën e Likovës-Penda e Sllupçanit
Artikulli tjetërStudentët maqedonas peticion kundër ezanit në Shkup