Patjetër duhet të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare së bashku me ato presidenciale, te zgjedhim kryetarin e KSHZ në propozim të opozites, të krijojmë qeveri teknike dhe të shkojmë në zgjedhje dhe ta shohim se a janë të kënaqur qytetarët me këtë që po e bën Zoran Zaev dhe LSDM-ja

Artikulli paraprakSyfyri i Erdoğanit me të rinjtë thyen rekord të shikimeve
Artikulli tjetërFëmijët që marrin antibiotikë pa mbushur 2 vjeç, kur të rriten bëhen obezë