Nënkryetarja e Kuvendit, Frosina Remenski ka kërkuar nga kreu i Kuvendit Talat Xhaferi që të njoftoj MPB-në për kërcënimet që i adresohen deputetëve dhe familjeve të tyre.

Artikulli paraprakMASH ndan 400 bursa për nxënësit e shkollave të mesme
Artikulli tjetërAvion i pari amerikan me shpejtësi më të madhe se zëri