Këngëtarja e njohur Remzie Osmani është bërë gjyshe për herë të parë.

Gëzimin dhe lumturinë që po e përjeton, ajo nuk po ndalet duke e shprehur me ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe sot, me mbesën në krahë këngëtarja ka realizuar një imazh të mrekullueshëm.

Po ashtu, vëmendje mori veshja e saj me një palë pantallona, bluzë të verdhë si dhe një palë atlete, andaj dukej në formën më të mirë të mundshme.