Me golat e Alban Sulejmanit, Fatjon Jusufit, Vlatko Stojanovski (2x) Renova e hap sezonin me një fitore të madhe ne Shkup.

Për Rabotniëkin shenuan Petar Petkovski, Ostoja Strpjanoviç, Aleksander Risteski (a.g).

Artikulli paraprakShkëndija dhe Vardari ndajnë pikët në derbin e javës në Maqedoni
Artikulli tjetër