Reperi i njohur shqiptar, ka hequr dorë përfundimisht nga muzika.

Bëhet fjalë për Cartanin – artistin me prejardhje nga Tropoja, i cili solli goxha shumë projekte gjatë viteve të fundit.

Reperi hyri në Instagram ku edhe i fshiu të gjitha postimet e mëparshme e edhe ato që kishin lidhje me muzikën dhe publikoi një foto në të cilën shkruante “Game off”.

Poshtë saj, artisti shkroi: “Jam jashtë”, duke njoftuar të gjithë ndjekësit e tij që e ka lënë muzikën me të cilën merrej për disa vite.

View this post on Instagram

Im out …

A post shared by Judovnik Boshnjaku (@carti_cartani) on