Këngëtarja u është rikthyer fotove provokuese.

Rezarta Shkurta ka ndarë në Instastory një foto mjaft provokuese. Këtë herë ajo ka zgjedhur ngjyrat bardh e zi dhe është kujdesur të mbulojë të pasmet që janë gati të dalin nga fustani i shkurtër.

Kohë më parë jo realizonte ndër fotot më provokuese, por tashmë që është larguar nga muzika, Rezarta i është dedikuar totalish sipërmarrjes së biznesit të saj.

Ajo mbetet gjithmonë një tundim dhe është ndër mamit më sexy.