Ndeshjet e katërta të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve do të zhvillohen sot dhe nesër.

Në takimet që zhvillohet gjatë mbrëmjes së sotme, spika takimi mes Dortmundit dhe Interit.

‘Zikaltërit’ triumfuan në Milan ndeshjen e kaluar, ndërsa ekipi gjerman kërkon hakmarrjen sonte në ‘Sigal Iduna Park’.

Tjetër ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Chelseat dhe Ajaxit, ndërsa Barcelona pret Slavia Pragën.

Më poshtë të gjitha ndeshjet që zhvillohen gjatë ditës së sotme.

Artikulli paraprakLigji për rrogë minimale dhe për subvencionim të kontributeve para deputetëve
Artikulli tjetërPërdori vetëm këta tre përbërës dhe humbi gjithë peshën e tepërt