Pas një kohe shkëputje këngëtarja Manjola Nallbani është rikthyer për publikun me klipin e saj më të fundit.

“Je fati im”” titullohet kënga dhe Manjolën e shohim mjaft në formë në këtë klip.
Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura dhe këtë fakt e dëshmon në çdo dalje të saj apo në postimet e ndryshme në rrjete sociale.

Artikulli paraprakNdonëse Ramazan, Big Mama fillon pushimet
Artikulli tjetërÇajin jeshil konsumojeni të nxehtë