Messi si duket sonte do të jetë në formacionin e Barcelonës nga minuta e parë ndaj Atletico Bilbaos në finalen e Superkupës së Spanjës.

Mediat spanjolle kanë raportuar orët e fundit se Messi është rikuperuar nga lëndime dhe se sot do të jetë nga fillimi, shkruan IndeksOnline

Kujtojmë se “jashtëtokësori: u lëndua në ndeshjen ndaj Granadës në La Liga.