Rina Balaj publikon video duke i ushtruar të pasmet, mos e humbisni

Rina Balaj po kujdeset mjaft mirë për linjat trupore.

Reperja Rina Balaj përveç me sukseset në muzikë, publikun e ka bërë për vete edhe me stilin e veçantë

Së fundmi ajo e ka realizuar një fotosesion në të cili ka ardhur me imazhe tejet joshëse.

Rina për linjat trupore kujdeset mjaft shumë pasi është tejet aktive në palestër.

Në një video të publikuar ë Instagram ajo shfaqet duke ushtruar të pasmet dhe kjo është dëshmia më e mirë se Rina nuk përdor fotoshop.