Era Istrefi ishte kritikuar tej mase për shkak pasivitetit në muzikë.

Era istrefi në fund të kësaj jave do të publikojë këngën e re, njoftoi këngëtarja përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau një fragment të këngës së re dhe bëri të ditur për publikun edhe titullin e këngës, ‘No maybes’ është bashkëpunim me këngëtarin Arash.

Kujtojmë se kënga e fundit e saj është publikuar para gjashtë muajve dhe po ashtu ishte një bashkëpunim mes artistëve Yellow Claw dhe Offset.

https://www.instagram.com/p/B-FOmCzDkPz/?utm_source=ig_embed