Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka bërë një njoftim në rrjetin social Instagram.

Ajo ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë me një këngë të re në bashkëpunim me DJ britanik Sigala.

Kënga titullohet “You For Me”, dhe do të publikohet më dy korrik.

Rita ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga xhirimet e klipit, ku shfaqej mjaft atraktive.

https://www.instagram.com/p/CQcETFyn9nB/?utm_source=ig_embed&ig_rid=de0876ff-16dc-46bc-896a-53472d6f4bfd

“Kush është gati për verë? Jam shumë e emocionuar të bashkohem me Sigala për këngën verore “You For Me” më 2 korrik! Le të shkojmë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografive.

Artikulli paraprakZaev: Vlerat e Bashkimit Evropian janë në vënë në pikëpyetje
Artikulli tjetërKovid 19 RMV/ 1 humbje jete, 5 raste të reja